Zaproszenie od Kierownika UTW - prof. dr hab. inż. Kazimierza Wiecha

21.10.2024

Zaproszenie od Kierownika UTW - prof. dr hab. inż. Kazimierza Wiecha

Drogie Studentki, drodzy Studenci naszego UTW URK.
Rozpoczęliśmy piętnasty rok działalności naszego Uniwersytetu i po wakacyjnej przerwie oraz Inauguracji i pierwszym tygodniu zajęć, wracamy do naszych tradycyjnych, mających kilku bądź wieloletnią historię punktów programu. A więc do rzeczy:
1. W najbliższy wtorek (22 października) zapraszamy Państwa do ARKI na dwuczęściowe spotkanie składające się z wernisażu wystawy fotograficznej klubu "Trzecie oko" działającego przy naszym UTW. Wernisaż rozpocznie się o godz. 17.00, a o godz. 18.00 w tym samym miejscu odbędzie się pierwsze spotkanie naszego klubu filmowego "W kinie przy winie" - obejrzymy świetny, polski film pt. "Jasminum"
2. W czwartek 24.10.2024 o godz. 10.00 w auli naszego Centrum Kongresowego przy Al. 29 Listopada, rozpocznie się kolejna Konferencja Popularno-naukowa pt. "Przyroda - Człowiek - Zagrożenia" zorganizowana przez Studentki naszego UTW. W Konferencji weźmie m.in. udział wybitny naukowiec p. prof. Adam Tofilski, który opowie o ginących owadach zapylających. Ze względu na wagę poruszanej tematyki poruszanej w referatach, nie powinno nikogo z Was zabraknąć (szczegółowy program na naszej stronie internetowej). Obecność obowiązkowa!